Чеченський спецназівець, який «підставив» Кадирова, почистив свій Instagram

«Кадировець» Заур Таймасханов, який є старшим офіцером підрозділу «СОБР Терек» РФ, видалив усі фотографії зі своєї сторінки в Instagram. Таймасханов був одним з тих, чий обліковий запис у соцмережах дозволив ЗМІ знайти віллу голови Чечні Рамзана Кадирова в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Про це у Facebook повідомив журналіст Михайло Ткач.

Він зазначив: раніше у Instagram Таймасханова було дуже багато різних фотографій, серед яких і компрометуючі його шефа.

 

«Кадирівський офіцер чеченського спецназу заур таймасханов за допомогою інстаграма і любові до фотографування якого біля вілли кадирова нам вдалося вийти на віллу кадирова у Дубаї, видалив всі фото зі своєї сторінки», – йдеться в повідомленні.

Также:   В Україні арештовано майно холдингових компаній РФ на 4,5 млрд грн

При цьому він наголосив: видаляючи фотографії зі свого облікового запису, «кадировець» забув почистити сторінку зі знімками, на яких інші люди його тегали. У зв’язку з цим журналіст розповів Таймасханову, як видалити ці фото. А також виклав їхні скріни.

 

«Ви не почистили сторінку з фото, де вас тегали. Натискайте кнопочку з чоловічком без бороди правіше і теж видаляйте», – проінструктував чеченського спецназівця Ткач.

#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z #работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня #россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #zапрезидента #zароссию #stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир

Читайте нас в Telegram:


#работайтебратья #мненестыдно #своихнебросаем #ukrainewar #украинасегодня
#русскиймир #русскаявесна #нетруссофобии #нетмненестыдно #замир #z
#stophatingrussians #stoprussianhate #stoprussianterrorism #zанаших #zамир
#россия🇷🇺 #россияукраина #россиявперед #z #zапрезидента #zароссию

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Зри В Корень